Find answers, ask questions, and connect with our
community around the world.

Home Forums EnGarde LARP EnGarde Taverns and Merchants Smuklėms ir Kabokų Pirkliams

 • Smuklėms ir Kabokų Pirkliams

 • NeoCristal

  Administrator
  2020-05-07 at 22:54

  1. Bendrosios prekybos vietų ir smuklių taisyklės:

  1.1. Visi prekybininkai ir smuklės turėtų derinti savo dalyvavimą renginyje su EnGarde Meistrais dėl prekybos vietos ir laiko, teikiamų prekių ar teikiamų paslaugų asortimento.
  1.2. Smuklėms reikalingas išankstinis patvirtinimas. Preliminarus patvirtinimas yra EnGarde Meistrų žaidimo el. laiškas asmens, atsakingo už smuklės / išparduotuvės eksportą, adresu. Norėdami tai padaryti, užpildykite smuklių anketą .
  1.3. Prekeiviai gali koordinuoti savo dalyvavimą renginyje vietoje, tačiau pageidautinas išankstinis patvirtinimas, jei tik žodžiu, siekiant užtikrinti, kad jums nebūtų atsisakyta dalyvauti.
  1.4. EnGarde Meistrai turi teisę nenurodydama priežasčių atsisakyti prekiautojo ar smuklės dalyvauti tokio pobūdžio renginyje.
  1.5. Visi smuklių prekybininkai ir darbuotojai privalo registruotis kaip žaidėjai, jei jie dalyvauja žaidimo procese, kaip svečiai, jei jie planuoja judėti žaidimo žaidimų zonose, arba kaip trečiųjų šalių organizacijų darbuotojai, jei neišeina iš prekybos zonos / ar tavernos. Pagal jūsų statusą mokėkite mokesčius žiūrėkite įmokas. Žaidėjai visą žaidimą privalo turėti su savimi DC, o svečiai ir personalas privalo turėti atitinkamus ženkliukus.
  1.6. Visi mokesčiai sumokami prieš žaidimą registracijos metu darbuotojams ir pardavimo vietoje.
  1.7. Visos kompensacijos išmokamos po žaidimo.
  1.8. Mažmeninės prekybos vietose (taip pat ir ne žaidimų zonoje) žaidimo metu draudžiama moderni muzika, taip pat garsi muzika, trukdanti žaidimo procesui ir žaidėjų atsipalaidavimui.
  1.9. Primename, kad žaidimą leidžiama įgyvendintitik mažai alkoholinių gėrimų (alus, sidras, midaus). Stiprūs alkoholiniai gėrimai, įskaitant kokteilių ir mišinių, kurių pagrindiniai komponentai yra kieti alkoholiniai gėrimai, neleidžiama parduoti.
  1.10. Už minėtų taisyklių pažeidimą EnGarde Meistrai turi teisę uždaryti pardavimo vietą ir pašalinti savo darbuotojus iš žaidimo.
  1.11. Už dalyvavimą žaidime, asortimento, meniu suderinimą, kompensacijas, mokesčius ir kt. susisiekite su Maras.

  2. Už smukles už žaidimo pinigus

  2.1. Ši informacija taikoma tik maisto parduotuvėms (smuklėms, arbatinėms, užkandžių barams, kepykloms ir kt.), Kurios parduoda savo produktus tik už žaidimų pinigus.
  2.2. EnGarde Meistrai primena, kad žaidimų smuklės nekelia tikslo pamaitinti visus žaidėjus, o yra žaidėjų, pagrįstų vaidmenimis, sąveika, imituojanti maisto tašką.
  2.3. Smuklė turėtų suderinti savo dalyvavimą žaidime su regiono meistru ir gauti išankstinį EnGarde Meistrai sutikimą. Žr. 1.2 dalį.
  2.4. Maitinimo punktas už žaidimo pinigus ir jo darbuotojai, esantys treniruočių aikštelės žaidimų zonoje, turėtų būti kartu su EnGarde pasauliu.
  2.5. EnGarde Meistrai komandai suteikia piniginę kompensaciją už maisto pirkimą tiek, kiek individualiai nustato prieš žaidimą. EnGarde Meistrai gali reikalauti pateikti dokumentus (čekius), patvirtinančius produktų pirkimą.
  2.6. Meniu, tūris (porcijų skaičius), kainos žaidimo valiuta suderintos su EnGarde Meistrais.
  2.7. Svarbi maitinimo įstaigų sąlyga yra įstaigos veikla valandomis, suderintomis su EnGarde Meistrais, prekyba tik žaidimų pinigais, aptarnavimas visiems lankytojams, kurių išvaizda neprieštarauja pasaulio logikai.
  2,8. Už pardavimą uždirbtus žaidimo pinigus EnGarde Meistrai išima iš dalies žaidimo ir ne žaidimo metodais, kuriuos smuklės savininkas nurodys individualiai.

  3. Barams pagal prenumeratą

  3.1. Ši informacija taikoma tik smuklėms, kurios teikia maistą žaidimų zonose iš anksto apmokėtos (prenumeratos) lėšomis.
  3.2. Prenumeratos smuklės, be maitinimo žaidėjams, kurie sumokėjo už prenumeratą, taip pat privalo pasirūpinti žaidimų žaidėjais.
  3.3. Užmokėjimas už žaidimus pinigais, užsakomomis smuklėmis, gaminamas šių Taisyklių 2 punkte aprašytomis sąlygomis.
  3.4. Žaidimų ir prenumeratos paslaugų darbo valandos gali nesutapti.
  3.5. Prenumeratas žaidėjai gali įsigyti tik prieš žaidimo pradžią. Parduoti sezoninius bilietus draudžiama.
  3.6. Prenumeratorinės smuklės, prekiaujančios alkoholiniais gėrimais pagal 1.9 punktą, negauna kompensacijos už prekybą žaidimų pinigais, tačiau privalo jas vykdyti už sutartą sumą.

  4. Už smukles už EUR

  4.1. Kabokams už EUR yra tik ne žaidimų zonoje, o žaidimų sąveika juose yra draudžiama. Vieta būtinai suderinta su EnGarde Meistrais, o privažiavimai prie jos pažymėti plakatais „Ne žaidimų zona“.
  4.2. Norėdami uždaryti smukles už EUR, turite turėti dokumentų paketą: juridinio asmens ar individualaus verslininko registraciją, medicinos knygas darbuotojams, pažymėjimus ar prekių kvitus. Dokumentų paketą tikrins ne tik EnGarde Meistrai, bet ir žaidime esantys teisėsaugos institucijų bei savivaldybių atstovai.
  4.3. Pačiam taško aplinkai ir jo darbuotojams nėra jokių reikalavimų, tačiau atitinkama aplinka yra laukiama ir daro įtaką atstumui nuo žaidimų zonų.
  4.4. Kabokams už EUR mokėjo papildomą įnašą (be įmokų darbuotojams) priklausomai nuo asortimento (maistas, gaivieji gėrimai, alkoholiniai gėrimai, maistas + alkoholiniai gėrimai). Norėdami nustatyti įmokos dydį, parašykite Maras.

  5. Prekeiviams už EUR
  5.1. Mažmeninės prekybos vietose EUR mokamas papildomas mokestis:
  5.1.1. Prekės, parduodamos su LDK susijusiomis prekėmis: LARP ginklai, šarvai, aplinka, odos gaminiai, papuošalai ir kt. – 60 EUR. visam žaidimui (įskaitant prieš ir po) nuo pardavimo vietos. Už prekybą tik prieš ir po žaidimo – 20 EUR.
  5.1.2. Už taškus, kuriuose parduodamos būtinosios prekės, nesusijusios su LDK, taškais, teikiančiais ne žaidimų paslaugas (vonia, dušas, transportavimo paslaugos ir kt.), Įmokos dydį individualiai nustato EnGarde Meistrai.
  5.1.3. Plius įmokos darbuotojams, žr. 1.5 punktą
  5.2. Prekeiviams bus organizuota speciali ne žaidimų prekybos zona.
  5.3. Prekyboje mažomis gėrybėmis prekes gali prekiauti savo rankomis (naršyklėmis) žvėrienos zonose, suderinusios su EnGarde Meistrais ir regiono vietos meistru.
  5.4. Prekeiviai už EUR turėtų būti pasirengę už tai, kad mokymo vietoje esančios teisėsaugos institucijos gali paprašyti jų dokumentus, leidžiančius tokią prekybą.

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now
wpChatIcon